Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», покупець має право протягом 14 днів після здійснення покупки повернути або обміняти придбаний у нас товар на аналогічний, або будь-який інший наявний (враховуючи різницю в ціні).

Обмін або повернення товару можливий, якщо:

- він не використовувався, відсутні сліди експлуатації або установки;

- збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, фабричні ярлики;

- наявність оригінальної і неушкодженою упаковки;

- товар в повній комплектації;

- програмне забезпечення пристроїв не змінювалося і т.п.;

- в наявності документи, що підтверджують факт купівлі товару.

Для повернення грошей при готівковій формі оплати необхідно мати при собі наступні документи: паспорт, гарантійний талон і чек.

Якщо замовлення було оплачено за безготівковим розрахунком, то отримати грошові кошти за повернутий товар Ви зможете також тільки за безготівковим розрахунком: гроші повертаються на розрахунковий рахунок або банківську карту, з яких здійснювався платіж. Терміни зарахування грошових коштів на рахунок залежать від внутрішнього регламенту банку-отримувача.

При поверненні грошей ми не компенсуємо витрати за доставку, яка була в оригінальному замовленні.

Якщо Ви не можете привезти товар до нас в офіс, скористайтеся послугами служб кур'єрської доставки. Доставка посилки здійснюється за рахунок покупця.

Звертаємо Вашу увагу на деякі обмеження щодо обміну або поверненню. 

Ми не приймаємо назад товари, які були підібрані і продані під персональне замовлення і мають певні індивідуальні властивості. Такими можуть бути попередньо узгоджені особливості товару: розміри, конструкція, колір, модель, малюнок, оздоблення, фарбування або інші індивідуальні властивості. А також товари, які відпускаються погонним метражем. До цієї категорії відносяться і товари, які були продані за уцінкою або як некондиційні.


Дані умови не обмежують законних прав споживача, наданих йому чинним законодавством України. Компанія здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України, зокрема, Законом України «Про захист прав споживачів» в редакції від 15 грудня 1993 року № 3682-XII з наступними змінами та доповненнями та Правилами продажу товарів на замовлення та вдома у покупців ( затверджено наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від 29.03.99г. №199).